Закарпатське божоле

Свято вина та меду щорічно проходить в місті Ужгороді на початку листопада. Фестиваль “ Закарпатське Божоле ” вже встиг привити до себе любов великої кількості гостей, які на нього завітали та став для них ще одним із пунктів для обов’язкових відвідин. Тут представлені найкращі зразки молодого вина цьогорічного врожаю винограду із різних куточків Закарпаття.

Локацією, яка збирає виноробів та поціновувачів вина, було обрано старовинні винні підвали графів Другетті “Совине гніздо”. Тут можна спостерігати за традиційним відкорковуванням першої бочки вина, театральним дійством, файєр-шоу та лицарськими боями. Щодо дегустації напою, то кожен відвідувач має змогу придбати фірмовий фестивальний бокал з логотипом свята “ Закарпатське Божоле ”, у ціні якого закладений літр вина та картка “Народної дегустації”. Цей бокал дасть змогу взяти участь в голосуванні за краще молоде вино фестивалю. Тож кожен гість може долучитись до визначення найкращих виноробів Закарпаття, зразки вина яких наберуть найбільшу кількість голосів.

Окрім молодого вина, ви маєте змогу скуштувати різноманітні страви закарпатської кухні, мед, закарпатський сир, придбати продукти бджільництва та сувеніри. Для тих, хто цікавиться культурою споживання вина, спеціалісти готові поділитись деякими секретами, а також розповісти про історію виноробства на Закарпатті, традиції вживання напою та про особливості унікальної професії винороба.

Завітайте на фестиваль “ Закарпатське Божоле ” та пориньте у атмосферу традицій виноробства краю та унікальності понад сорока сортів молодого вина, які тут представлені. Це дійство, яке залишає свій відбиток у серці кожного і проводить паралель із французьким аналогом, історія якого сягає аж позаминулого століття.

Про автора

client-photo-1
admin

Відгуки

Залишити відповідь