11-15 січня

Один із наймасштабніших фестивалів виноробстава в Україні ви можете відвідати, завітавши до колоритного міста Мукачево на час святкування Старого Нового року. “Червене вино” проводиться тут з 1996 року, і не втрачає власної популярності.

На фестивалі є можливість поспостерігати за тим як найкращі винороби  виборюють звання “найкращого”, а результати їх праці тут оцінює компетентне жюрі та дегустаційна комісія. Доречі, номінацій, в яких визначаються найсмачніші вина, тут три: червоне, біле та десертне вино.

червене вино

Для туристів це просто знахідка, тут можна і безкоштовно продегустувати різні сорти вин, і скуштувати страви закарпатської кухні, а тим, кому прийде до вподоби напій, зможе його придбати собі за демократичною ціною.

Аби нічого не пропустити і відвідати всі атракції фестивалю, кожного року організатори готують спеціальні буклети для гостей, в яких розміщена інформація про найкращих виноробів, що беруть участь у конкурсі, місце розміщення яток, в яких можна скуштувати вино й різноманітні смаколики, та загальну карту дійства.

Головне, що зачаровує гостей, – це атмосфера, яка панує на фестивалі. І не дарма, усі елементи, які на ньому присутні – як частинки великого пазлу, криють у собі унікальну історію Закарпаття та, зокрема, Мукачева, розкривають секрети їх гостинності, і являються прообразом любові до своєї справи людей, які тут живуть. Завітайте до парку “Перемога” в м. Мукачево з 11 по 15 січня та відчуйте атмосферу “Червеного вина”.

червене вино