Якщо вас приваблює вогняне видовище, обов’язково завітайте до Ужгорода. Тут щороку проводять фестиваль Fire Life Fest, – подія, яка об’єднує виступи театрів вогню з  усієї України і не тільки. Програма фесту захоплює своєї яскравістю, неординарністю і, в деякій мірі, небезпечністю, що допомагає здобувати ще більшу кількість прихильників. Безпосереднім організатором фестивалю є Ужгородський театр вогню “Fire life”, який завжди “запалює” цікавими постановками та костюмами. До речі, за останній рік програма доповнилась світлодіодним та неоновим шоу, що робить його ще більш емоційно потужним.

fire life
Fire life fest

Спостерігайте за фаєр-батлами, цирковим шоу, гімнастами та акробатами, фокусниками та жонглерами, які прекрасно володіють майстерними навичками. Для ваших дітей організатори передбачили спеціальну дитячу зону, в якій аніматори розважають найменших гостей фесту. А поки ваша малеча в надійних руках, ви можете відвідати майстер-класи та взяти участь в різноманітних конкурсах. Для найбільш затятих фанатів вогняного шоу на фесті відведена окрема локація, на якій вони можуть придбати спеціальний реквізит.

Увесь час фестиваль супроводжують концерти музичних груп. І це неабиякий плюс до “вогняної” атмосфери фесту. Завітайте до Ужгорода на фестиваль Fire Life Fest, – там дійсно гаряче.

fire life Ужгород