На Синевир трембіти кличуть

на Синевир трембіти кличуть

На Синевир трембіти кличуть

Подалі від шумних міст, серед Карпат, в оточенні могутніх лісів, розмістилась перлина Закарпаття – озеро Синевир, що чарує своєю безмежною красою, як його глибина. Знаходиться воно на висоті 989 метрів над рівнем моря, неподалік від села Синевирська Поляна Міжгірського району. Для туристів, та й для місцевих мешканців – це надзвичайне місце, що володіє магією, заворожує та манить. І не дарма про озеро Синевир створено так багато легенд та оповідей. На Синевир трембіти кличуть

Для того, аби повністю зануритись в цю атмосферу, на Закарпатті щорічно проводиться фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”. Тут вам представлять закарпатські звичаї та обряди, ознайомлять з традиційним фольклором та місцевою самобутністю. В рамках фестивалю проводиться виставка-ярмарок народних промислів, де ви маєте змогу придбати різноманітні вироби ручної роботи, також можна ознайомитись з етнографічними експозиціями та потрапити на виступ найкращих фольклорних колективів Закарпаття та скуштувати страви національної кухні.

Родзинкою фестивалю ж стає гра на трембіті. Її звуки сколихнуть ваше серце. Здавна вівчарі використовували трембіту для того, аби сповістити жителів сіл про різні події відповідною мелодією. Тут же ви маєте змогу почути ці самі вівчарські награвання.

Свято покликане відродити народні звичаї та традиції, привернути увагу до їх важливості, бо ж вони є основою моральних цінностей та духовної самобутності. Тож, завітайте на фестиваль “На Синевир трембіти кличуть” і відчуйте на собі магію природи карпатського краю під чаруючі звуки трембіти. Бо ж саме так звучить душа Карпат.

Про автора

client-photo-1
admin

Відгуки

Залишити відповідь