Екскурсії по Закарпаттю  

Понеділок

Уж – західний рубіж

Вам подобається незаймана протягом тисячоліть людиною природа? А хотіли б обійняти найстаріший дуб України? Може, Ви цікавитеся самобутньою культурою жителів Карпат, дерев’яною архітектурою, або ж хотіли б скуштувати смачної форелі?

Якщо Ви справжній “гурман подорожей” і жадаєте відвідати ще не відкриті місця на Закарпатті, а також відчути кілька граней цього первозданного краю, – ми пропонуємо Вам саме цей тур!

Вівторок

хуст

Хюстон викликає Вас!

Хуст, або як ще називають цей край – Хюстон, можна вважати одним із найекзотичніших куточків України. Завдяки теплому клімату тут вже три тисячі років живуть Карпатські буйволи, яких колись ще завіз сам імператор Олександр Македонський із тропічної Індії. Окрім них, тут також живуть плямисті олені із Алтая та найбільші у світі птахи – африканські страуси. Запрошуємо Вас до дивовижного краю у гості до екзотичних тварин та дегустації різноманітних сирів!

Середа

граф Шенборн

Слід графа Шенборн

Німецько-австрійська династія Шенборн правила на закарпатських землях протягом майже трьох століть. Отримали вони ці землі як подарунок від австрійського цісаря після багаторічних повстань проти корони. Як головна арена бойових дій, Закарпаття було вщент зруйновано, а на долю нових колонізаторів припала задача розвитку цього краю. Запрошуємо Вас відвідати з нами найвизначніші надбання, які залишили графи Шенборни!

Четвер

чан лумшори

Чан, сири та замок з привидом

Бажаєте відпочити тілом і душею, а також спробувати щось нове? Саме для Вас ми підготували цей релакс-тур! Ви скупаєтесь у сірководневих чанах, які вже століттями використовують для лікування та оздоровлення, скуштуєте смачнющі екологічні сири, відкриєте для себе маленьке містечко Перечин та дізнаєтесь про таємницю привида Погань Діві у Невицькому замку. Відпочиньте від метушні міст разом з Unique Travel…

П’ятниця

Екскурсія по Ужгороду

Ознайомтесь із казковим містом на Ужі завітавши на нашу екскурсію по Ужгороду. Ви відвідаєте середньовічні замок та собор, прогуляєтесь по австро-угорському, єврейському та чехо-словацькому кварталах, спробуєте знайти мініатюрні скульптури, а також ще з десяток цікавинок Ужгорода.

замки закарпаття

Містичні замки Середньовіччя

Закарпаття – це справжній скарб для любителів середньовічних замків, адже саме через цей край проходили важливі торговельні шляхи Європи. Саме тому, тут будували свої замки таємничий орден Тамплієрів, австрійські цісарі, криваві князі Трансільванії і, звісно, угорські королі для оборони своїх земель та скарбів. Ви відвідаєте замок самої графині Баторі, яка занесена до Книги рекордів Гіннеса як найкривавіший вбивця в історії людства. Замок Паланок здивує Вас своєю величчю, адже він є найбільш захищенним замком Центральної Європи. Ми впевнені, що замки Закарпаття вас приємно здивують!

Субота

ужгород экскурсия

Ужгород – 1127

Ознайомтесь із казковим містом на Ужі завітавши на нашу екскурсію по Ужгороду. Ви відвідаєте середньовічні замок та собор, прогуляєтесь по австро-угорському, єврейському та чехо-словацькому кварталах, спробуєте знайти мініатюрні скульптури, а також ще з десяток цікавинок Ужгорода.

синевир

Верховина кличе

Пропонуємо Вам відірватися від міст та завітати до мальовничої Верховини. Не забудьте фотокамеру, щоб захопити з собою вражаючі види Карпат на мальовничому озері Синевир, а також пізнайте краще життя горян в унікальному селі Колочава.  На Вас очікують зупинки на Карпатських перевалах, прогулянка по найбільшому гірському озері України – Синевир, гостювання у бурих ведмедів та старовинна дерев’яна церква, побудована без жодного цвяху та збережена до наших днів та багато іншого!

Неділя

термальні басейни

Косино

Термальні басейни Косино, найбільше угорськомовне місто України та дегустація вина у середньовічних підвалах. Відчуйте аристократичний шарм австро-угорського Берегова на нашій екскурсії містом. Опісля, Ви скупаєтесь у термальних басейнах Косино, аналогів яким є лише у декільком куточках світу. Ми впевнені, що Косино закарбує багато приємних спогадів у вашій пам’яті. А під кінець дня  Вас очікує дегустація марочних вин у середньовічних підвалах, які колись давно копали полонені турецькі солдати. Чи не ідеальне завершення тижня?