Популярні

Говерла вершина України найвища гора

Говерла – вершина України

Пропонуємо піднятися разом з нашими досвідченими гідами на найвищу точку Карпат - Говерлу! Ви матимете змогу насолодитися красою і безмежністю Чорногірського хребта, повністю перезавантажити свою свідомість та втекти від офісної буденності.  Говерла - це справжня природна прикраса як Українських Карпат, так і всієї України. Гора має правильну пірамідальну форму з великим пласким майданчиком на вершині, звідки відкриваються фантастичні види на
На особу

Чарівні Нідерланди

Нідерланди – країна, яка зачаровує! Тут кожен знайде щось для себе, цінителі прекрасного можуть хоч цілий день блукати численними музеями, тусовщики точно знайдуть, де повеселитися від душі, ну, а гурмани матимуть змогу скуштувати найсмачніший сир у світі. Гайда з нами досліджувати цю багатогранну країну!
На особу
сакура в Ужгороді цвітіння сакури ужгород карпати тур

Сакура – тур

Весна - найкращий період року, щоб відвідати Ужгород. Адже, саме в цей час в Ужгороді цвіте буйно японська вишня - Сакура. Ніде більше в Україні ви не побачите стількох людей, які фотографуються з деревами-красенями. Під час цієї поїздки Ви ще побачите пробудження дикої природи Закарпаття!
5 / 1 відгук
На особу
чан лумшори

Чан, сири та замок з привидом

Бажаєте відпочити тілом і душею, а також спробувати щось нове? Саме для Вас ми підготували цей релакс-тур! Ви скупаєтесь у сірководневих чанах, які вже століттями використовують для лікування та оздоровлення, скуштуєте смачнющі екологічні сири, відкриєте для себе маленьке містечко Перечин та дізнаєтесь про таємницю привида Погань Діві у Невицькому замку. Відпочиньте від метушні міст разом з Unique Travel…
5 / 2 відгука
На особу
хуст

Хюстон викликає Вас!

Хуст, або як ще називають цей край – Хюстон, можна вважати одним із найекзотичніших куточків України. Завдяки теплому клімату тут вже три тисячі років живуть Карпатські буйволи, яких колись ще завіз сам імператор Олександр Македонський із тропічної Індії. Окрім них, тут також живуть плямисті олені із Алтая та найбільші у світі птахи – африканські страуси. Запрошуємо Вас до дивовижного краю у
4.5 / 2 відгука
На особу
замки закарпаття

Містичні замки Середньовіччя

Закарпаття – це справжній скарб для любителів середньовічних замків, адже саме через цей край проходили важливі торговельні шляхи Європи. Саме тому, тут будували свої замки таємничий орден Тамплієрів, австрійські цісарі, криваві князі Трансільванії і, звісно, угорські королі для оборони своїх земель та скарбів. Ви відвідаєте замок самої графині Баторі, яка занесена до Книги рекордів Гіннеса як найкривавіший вбивця в історії
4.67 / 3 відгука
На особу
Синевир

Верховина кличе!

Встигніть вхопити останні моменти Золотої осені Карпат на мальовничому озері Синевир, а також пізнайте краще життя горян в унікальному селі Колочава.
5 / 2 відгука
На особу
закарпаття

Земля, наближена до неба

3 дня, 2 ночі. Протягом всієї поїздки ви будете бачити красу Карпат! Окрім цього, ви також поринете у побут гуцульського життя, побачите екзотичних для України буйволів та плямистих оленів, але таких звичних для закарпатців. І, звісно, підготуйте камеру для морського ока Карпат – озера Синевир.
5 / 2 відгука
На особу
канікули на Закарпатті

Канікули на Закарпатті

2 дні, 1 ніч. Ця подорож ідеально підійде для людей, які хочуть відвідати та спробувати на смак головні “родзинки” Закарпаття за вихідні. Гори та міста, замки та палаци, закарпатська кухня та купання в чанах.
5 / 1 відгук
На особу

Закарпатські вихідні

Ця подорож ідеально підійде для людей, які хочуть відвідати та спробувати на смак головні “родзинки” Закарпаття за вихідні. Гори та міста, замки та ведмеді, закарпатська кухня та термальні води, “морське око”, а також напевно “найкрутіше” село України та багато цікавого.
На особу
термальне

Термальне Закарпаття

2 дні, 1 ніч. Бажаєте отримати райську насолоду для шлунку та тіла? Тоді, цей тур "Термальне Закарпаття" саме для Вас! В цій подорожі Ви і поплаваєте досхочу, і скуштуєте смачну закарпатську кухню, а також відвідаєте древні міста та фортеці.
5 / 3 відгука
На особу