Унікальні

Говерла вершина України найвища гора

Говерла – вершина України

Пропонуємо піднятися разом з нашими досвідченими гідами на найвищу точку Карпат - Говерлу! Ви матимете змогу насолодитися красою і безмежністю Чорногірського хребта, повністю перезавантажити свою свідомість та втекти від офісної буденності.  Говерла - це справжня природна прикраса як Українських Карпат, так і всієї України. Гора має правильну пірамідальну форму з великим пласким майданчиком на вершині, звідки відкриваються фантастичні види на
На особу

Чарівні Нідерланди

Нідерланди – країна, яка зачаровує! Тут кожен знайде щось для себе, цінителі прекрасного можуть хоч цілий день блукати численними музеями, тусовщики точно знайдуть, де повеселитися від душі, ну, а гурмани матимуть змогу скуштувати найсмачніший сир у світі. Гайда з нами досліджувати цю багатогранну країну!
На особу
тур в Словаччину

Унікальна Словаччина

Пірнути в Словацьке море – Земплінську Шираву, відчути дух Середньовіччя у Спішському Граді, прогулятися по вузеньким вуличках маленької Левочі та Кошіце із багатою історією, відчути первозданний «Словацький Рай», опуститись до найбільшої льодяної печери Європи та, звісно, скуштувати Словаччину на смак! Це все Ви зможете на цьому турі «Унікальна Словаччина».
На особу
граф Шенборн

Слід графа Шенборна

Німецько-австрійська династія Шенборн правила на закарпатських землях протягом майже трьох століть. Отримали вони ці землі як подарунок від австрійського цісаря після багаторічних повстань проти корони. Як головна арена бойових дій, Закарпаття було вщент зруйновано, а на долю нових колонізаторів припала задача розвитку цього краю. Запрошуємо Вас відвідати з нами найвизначніші надбання, які залишили графи Шенборни!
5 / 2 відгука
На особу
закарпаття

Земля, наближена до неба

3 дня, 2 ночі. Протягом всієї поїздки ви будете бачити красу Карпат! Окрім цього, ви також поринете у побут гуцульського життя, побачите екзотичних для України буйволів та плямистих оленів, але таких звичних для закарпатців. І, звісно, підготуйте камеру для морського ока Карпат – озера Синевир.
5 / 2 відгука
На особу

Уж – західний рубіж

Вам подобається незаймана протягом тисячоліть людиною природа? А хотіли б побувати в печері з кажанами? Може, Ви цікавитеся самобутньою культурою жителів Карпат, дерев'яною архітектурою, або ж хотіли б скуштувати смачної форелі після купання в чанах з цілющою мінеральною водою? Якщо Ви справжній "гурман подорожей" і жадаєте відвідати ще не відкриті місця на Закарпатті, а також відчути кілька граней цього первозданного
5 / 2 відгука
На особу
гастрономічний тур

Гастрономічний тур

2 дні, 1 ніч. Боб-левеш, чірке попрікаш, ґомбовці з лекваром, боґрач, банош, бринза, вурда, рокот крумплі, кнедлики із сеґединським, торгоня, гурка, гірський мед, натуральні сири та інше - це справжній Гастрономічний тур по Закарпаттю.  І це ви будете "закусувати" столицею Карпатської України, термальними водами та екзотичними фермами. Досить думати, гайда на Закарпаття!   Розвивайся та пізнавай світ !!!
5 / 2 відгука
На особу
термальне

Термальне Закарпаття

2 дні, 1 ніч. Бажаєте отримати райську насолоду для шлунку та тіла? Тоді, цей тур "Термальне Закарпаття" саме для Вас! В цій подорожі Ви і поплаваєте досхочу, і скуштуєте смачну закарпатську кухню, а також відвідаєте древні міста та фортеці.
5 / 3 відгука
На особу