Чан 

Бажаєте відпочити тілом і душею, а також спробувати щось нове? Саме для Вас ми підготували цей релакс-тур! Ви скупаєтесь у сірководневих чанах, які вже століттями використовують для лікування та оздоровлення, скуштуєте смачнющі екологічні сири, відкриєте для себе маленьке містечко Перечин та дізнаєтесь про таємницю привида Погань Діві у Невицькому замку. Відпочиньте від метушні міст разом з Unique Travel…     чан

Ужгород

 Тривалість туру

Тривалість туру – 1 день. Початок екскурсії та час відбуття з Ужгороду – кожен четвер о 09:00. Місце зустрічі – площа Корятовича.

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід

Відвідування

  • Невицького замку
  • Центру міста Перечин

 Додатково оплачується:

  • Харчування під час туру
  • Купання у сірководневих чанах
  • дегустація екологічно чистих сирів
чан

Ужгород  09:00 – збір учасників туру та виїзд з Ужгорода.

Невицький замок

Замок, який охороняв Ужгород від ворожого наступу з півночі та який був знищений Трансільванськими князями, зберіг свій вигляд ще з 17-го століття. Найвищий замок Закарпаття красується над річкою Уж та неодмінно зачарує і Вас у себе. Оглянемо Невицький замок  і його фортифікаційні інженерні родзинки та сам об’єкт, який у своєму виді зберігся без змін з 1644 року.

А ще за легендами, він був обител’ю княжної Ержибет Баторі, яка купалася у ваннах з кров’ю молодих дівчат. І якщо Вам повезе, то побачите ще й привид Погань Діви. А любителі естетики оцінять краєвиди, які відкриваються з замку.

Перечин

перечинКолись мале поселення, а сьогодні вже містечко може завдячувати своєму розвитку італійським інвестиціям, які прийшли сюди ще в кінці 19 століття, в часи Австро-угорської імперії. Обрали його італійські інвестори недарма, адже знаходиться Перечин на перетині шляхів та річок. Звідси воно і отримало свою назву. Тут ви побачите єдиний в Україні пам’ятник листоноші, в честь якого щороку проводиться напів-марафон, неодружені хлопці зможуть поцілувати справжню жабку-принцесу, а також побачите самого Асклепія та його дочку Гігієну! Маленький Перечин підготував для вас багато цікавинок.

Купання в чанах

Чани – оздоровчо-історична унікальна ванна. процес варіння в чані чергується з гартуванням у гірській джерельній воді. В свою чергу подібне загартування організму покращує нервову систему, серцево-судинну систему, підсилює лібідо (як у чоловіків, так і у жінок), стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, сприяє відновленню після травм та переломів, повертає пружність і еластичність шкірі.

А ще таку процедуру для лікувавання поранень та хвороб використовували древні кельти. Після кельтів така традиція відродилася на самому початку 1600 року, коли в Закарпатті з’являється перший лікувальний чан на основі мінеральної води.

А чи знали Ви, що подібний, але не ідентичний, принцип є тільки у японців та скандинавів? І ми горді, що саме Закарпаття вчить такому принципу лікувальних чанів і Україну, і Центральну Європу.

Дегустація сирівсир дегустація

Усі чули про натуральні сири Швейцарії, Франції, Італії. Щоб скуштувати такі натуральні сири не обов’язково покидати Україну, – достатньо приїхати в Українську Швейцарію, Закарпаття. Адже в Закарпатті знаходиться низка сироварень, які виготовляють сири по європейським стандартам. Відповідно, і дегустацію, і саму продукцію Ви зможете відвідати на цьому виробництві. А сам власник сироварні є фанатом сирів і можна сказати, що винайшов деякі сорти сирів завдяки вдалим комбінаціям інгредієнтів. Відчуйте Закарпаття на смак!

Відгуки по туру

5 based on 2 відгука
5 з 5
27.08.2018

ще перед тим, як їхати в Ужгород, я знала, що хочу піти на чани і це трапилось)) окреме спасибі екскурсоводу Саші, який розповів про відмінність автентичного чана від фейкового для туристів. ми купалися у справжньому 🙂 а ще Невицький замок став також моїм улюбленцем. він такий величний і містичний.. а ось сирна дегустація смачно завершила нашу екскурсію. хочу ще цих сирів. і бажаю власникам сироварні процвітання у їх нелегкій справі

5 з 5
06.09.2018

Замок просто чудовий !!!наповнений містикою !він став для мене один з най улюблених замків Закарпаття

Залиште свій відгук

Оцінка

чан лумшори
чан лумшори
чан
сир дегустація
замки закарпатья