Гастрономічний тур

Боб-левеш, чірке попрікаш, ґомбовці з лекваром, боґрач, банош, бринза, вурда, рокот крумплі, кнедлики із сеґединським, торгоня, гурка, гірський мед, натуральні сири та інше – це справжній Гастрономічний тур по Закарпаттю.  І це ви будете “закусувати” столицею Карпатської України, термальними водами та екзотичними фермами. Досить думати, гайда на Закарпаття!   Розвивайся та пізнавай світ !!!

На Вас чекають:

– знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією етносів Закарпаття, ордену францисканців, кальвіністів та православних краю;

– унікальні страви регіону;

– найвидатніші історичні пам’ятки краю: Мукачівський замок, історичний центр Берегова, історія та легенди фортеці Канко та Хустського замку, собор ордену францисканців, чеський квартал та оборонний костьол 13 століття з унікальною фрескою угорських королів;

– краса карпатських гір, купання в термальному басейні;

– дегустація екологічно чистих сирів з коров’ячого та буйволиного молока;

– ферма плямистих оленів, буйволів та страусів;

– знайомство з вуликом та таємницями бджільництва.

 Тривалість туру

Тривалість туру – 2 дні та 1 ніч. Радимо учасникам приїхати на вокзал Мукачева до 08:10.

Субота  (день прибуття)

06.39 – прибуття в Мукачево потяг № 099 К

08.06 – прибуття в Мукачево потяг № 013 О

Неділя – (від’їзд)

∼19.00 – прибуття на станцію Мукачево

Ціна туру охоплює:

Проживання в угорській садибі

Проїзд комфортабельним автобусом

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всіх двох днів

За додаткову оплату:

2 години купання в термальному басейні “Жайворонок” у Берегові

  Відвідування:

 • замку Паланок: дорослі- 40 грн., діти до 14 років- 20 грн., студенти – 30 грн.

  Харчування та дегустації:

 • обіди, сніданки та вечері
 • Дегустація меду – 80 грн.
 • Дегустація закарпатських страв«Графський двір» – 200 грн.
 • Дегустація вин у “Старому підвалі» – 80 грн.
 • Дегустація сиру в Нижньому Селищі – 80 грн.
 • Дегустація еко – ковбас и козячих сирів – 200 грн.
 • Дегустація ексклюзивних алкогольних напоїв (Кельтський двір) – 200 грн.
 • Дегустація в «Колибі опришків» – 100 грн.

1

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 08:30 – збір учасників туру і виїзд з вокзалу Мукачева

Мукачево (екскурсія по місту)

Перші історичні згадки про це місто відносяться до IX ст., коли угорські племена переходили Карпати, що дає право його вважати одним з найстаріших міст України. Крім історії, Мукачево славиться і старими брукованими вуличками, і міською ратушею, і величним замком. Мукачево – друга столиця Закарпаття, древнє місто з багатою історією і динамічним розвитком в наш час. У Мукачеві ви зможете насолодитися справжніми кулінарними шедеврами: рокот крумплі, бограч, левеш, кнедлики, токан, голубки, бануш, картопля по домашньому, кремзлики і багато іншого. А після того випити закарпатське вино або коньяк – неперевершене задоволення.

Дегустація меду 
Ви продегустуєте закарпатські медові вироби в першому в Україні дегустаційному залі-музеї меду – «Медовий дім», де зможете відчути смак справжнього карпатського меду. Пасіка Медовий дім проводить дегустації меду різних видів, під час якого Ви дізнаєтеся, які види меду бувають, а також про продукти бджільництва: пилок, прополіс, маточне молочко (личинкове молочко), бджолиний підмор та інше. Ви дізнаєтеся лікувальні властивості меду, медові рецепти і як вибирати мед. Чи зможете придбати мед і сувенірну продукцію, свічки з воску і багато іншої продукції бджільництва. Мед також використовується в косметології і спа-процедурах, тому багато цікавих медових рецептів і методів використання меду Ви дізнаєтеся потрапивши в Медовий дім на дегустацію. Мед – це концентрат сонячних променів, який дає людині життєву енергію, здоров’я і довголіття.

 Замок “Паланок” в м. Мукачево (екскурсія)

Ви також відвідаєте один з найкрасивіших замків України, потужний форпост, який століттями стоїть на берегах Латориці – Мукачівський замок. Цей замок оповитий багатьма історіями та легендами і є одним з історичних монументів нашого краю, який зберігся до наших днів. Точна дата заснування замку невідома, але зміцнення на горі вже згадуються в письмових джерелах XI століття. Зараз в замку «Паланок» розмістився Мукачівський історичний музей. Також з бастіонів замку відкривається захоплююча панорама на місто. Ви повинні це побачити …)

Обід-дегустація у Графському дворі

“Графський двір” – це поєднання вишуканого стилю і смачної європейської кухні. Саме тут ви зможете насолодитися смаком закарпатської кухні. А родзинкою ресторану є власна міні-пивоварня на території комплексу, де Ви зможете ознайомитися з процесом приготування пива і спробувати крафтового пиво від «Графського Двору». Подаруйте собі чудовий відпочинок в ресторанному комплексі «Графський двір”!

Термальний басейн «Жайворонок»

Купання в новому оздоровчому комплексі “Жайворонок”. Берегівський район вже давно славиться цілющими геотермальними водами. Аналогів даної води можна знайти тільки в деяких куточках нашої планети. Зігрійте своє тіло і душу, – ваше здоров’я буде вам вдячне.

Берегово (дегустація вин)

Дегустація домашнього закарпатського вина буде проходити в старому винному підвалі в Берегово, вік якого понад 300 років. Завдяки ентузіастам підвал знову використовується за призначенням. За легендою, він висічений в товщі скелі вручну полоненими турками. Відновлений підвал – один з небагатьох збережених в Берегово з XVII в. За традиційними технологіями тут виробляють марочні вина з місцевих сортів винограду Берегівського виноградного краю: Мюллер-Тургау, Зенго, Лімбергер, Цвейгелт, Мускат Оттонель, Кюве та ін. В програму відвідування підвалів входить ознайомлення з технологією виробництва і дегустацією берегівських вин.

Берегово. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей говорять переважно незрозумілою для нас мовою, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), Костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – літня резиденція угорського і трансільванського короля Бетлені (1629р.), Велична будівля імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини 1600 м. Вони лікують від 86 хвороб, аналоги яких є тільки в Новій Зеландії. А на завершення нашого першого дня – унікальна дегустація угорської кухні.

Берегово (вечеря)

2

ДЕНЬ ДРУГИЙ

08:00 – сніданок

 09:00 – виїзд з Берегова

Нижнє Селище (дегустація різних сортів сиру з вином)сир

Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Жителі об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сиру з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати за цінами виробника.

Зелений Гай (дегустація ковбас і козячих сирів)

У наш час так важко знайти повністю чисту й здорову їжу. Тому, француз за походженням, Орест Дель Соль, вирішив втілити свою мрію в Закарпатті, – він розводить кіз, свиней і корів на лоні чистої і красивої природи. Крім відмінної екології, годує він їх також чистими продуктами, не використовуючи антибіотиків. Тому, продукти навіть смакують краще, а виготовляють на фермі і різні сири, ковбаси, паштети і т.п. До речі, Орест досконало опанував українську мову, тому екскурсію по фермі і виробництва проведе саме він.

Обід – дегустація в «Колибі Опришків»

«Колиба Опришків» розташована в частині Карпат, яка вважається перлиною і центром Української Мараморощини в Закарпатті. Саме тут Ви зможете спробувати неперевершену кухню закарпатського краю, особливо, страви епохи Опришків. Талісман “Колиби Опришків” – балакучий ворон Яша, якого можна почути, коли в залі абсолютна тиша. Ресторан славиться програмою вечірок. Під час цього заходу Ви зможете глибше зануритися в життя закарпатських жителів.

Замок Сент-Міклош

Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Тут Ви дізнаєтеся про неймовірну історію кохання Ілони Зріні з графом Імре Текелі. Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці: господарі можуть показати кілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. Основні приміщення мають сферичні склепіння, а вежі палацу утворюють хрестоподібних дах. Оскільки ця масивна фортеця була побудована як феодальне укріплення, вона зведена над глибокими підвалами, в яких колись зберігалося зерно. Дах оперізують бійниці – необхідний елемент захисної системи.

Кельтський двір

А під завершення нашого туру ми запропонуємо продегустувати ексклюзивні напої в «Кельтському дворі». У новому сезоні Кельтський двір пропонує наступну програму дегустацій ексклюзивних напоїв і сирів:

 • біле сухе вино Мускат Оттонель і червоне сухе Каберне Фран, вермут на шістдесяти травах і питний мед;
 • настоянки типу біттер (егермейстер)
 • палинки: cливовиця, яблунівка, дичківка;
 • бренді: граппа, шнапс, орухо, віскі, вільямівка;
 • витримані і копчені козячі сири, м’які сири з пліснявою;
 • хліб житній на заквасці, випечений у глинобитній печі.

Посадка на поїзд в м. Мукачево

Бажаємо Вам щасливої дороги і закарбування приємних спогадів.

Відгуки по туру

5 based on 2 відгука
5 з 5
28.01.2018

А вы пробовали кремзлики, гомбовцы, вареники сначала отваренные, потом обжаренные и запеченные на сметане? Нет? Тогда Вам на Закарпатье)))
Очень сильно удивлена. Вот уж не думала, что в Украине, в Закарпатье, есть ферма буйволов: молоко, масло, твердые сыры ( а мне понравилась моцарелла), сгущенка и это все из молока буйволов.
Винные подвалы в Берегово – Рекомендую!!! Сколько любви вкладывают люди в свой труд. Винным подвалам 400 лет.Дегустация 11 видов вина. А какой аромат у Кагора)))
Мужчинам еще очень понравилась дегустация крафтового пива. И даже если вы не любите пиво… Будучи в Ужгороде, зайдите на эту дегустацию …это не только и не столько пиво, это атмосфера))) Хотя пиво на этой чистой карпатской воде вкусное.

Ждем следующего отпуска, чтобы еще раз к вам приехать. Большое-большое спасибо от всего нашего коллектива!!!!

29.01.2018

Спасибо Вашей компании друзей за позитивные эмоции и для нас)) Очень рады, что вам понравились и экскурсии, и дегустации и все-все остальное. Очень радует, что мы смогли вас удивить, несмотря на то, что вы на Закарпатье не впервые! Большой вам всем привет из солнечного Закарпатья!

5 з 5
06.09.2018

Дуже смачна кухня,особливо сподобався Бограч 😄

Залиште свій відгук

Оцінка

гастрономічний тур
термальні басейни
дегустація сиру
дегустация сыра
мед