Хуст, або як ще називають цей край – Хюстон, можна вважати одним із найекзотичніших куточків України. Завдяки теплому клімату тут вже три тисячі років живуть Карпатські буйволи, яких колись ще завіз сам імператор Олександр Македонський із тропічної Індії. Окрім них, тут також живуть плямисті олені із Алтая та найбільші у світі птахи – африканські страуси. Запрошуємо Вас до дивовижного краю у гості до екзотичних тварин та дегустації різноманітних сирів!

На Вас чекають:

– унікальні страви регіону;

–  купання в термальному басейні;

– дегустація екологічно чистих сирів з коров’ячого, козячого та буйволиного молока;

– ферма плямистих оленів, буйволів та страусів;

Ужгород

 Тривалість туру

Тривалість туру орієнтовно до 12 годин. Виїзд з Ужгорода о 08:30 та з Мукачева о 09:15.

Ціна охоплює:

Проїзд комфортабельним автобусом

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всього маршруту

Відвідування:

  • Історичної частини міста Хуст
  • Закарпатських Крутів – Красне Поле
  • Центру лозоплетіння

 Додатково оплачується:

  • Харчування
  • 2 години термального басейну
  • Дегустації:
    • коров’ячих сирів
    • буйволиних молочних продуктів

 08:30 – збір учасників туру та виїзд з Ужгорода

Хуст

Хустабо Хюстон, як його тут називають, був колись столицею України, а точніше Карпатської України. А в околицях міста відбувся бій під Красним Полем, який називають другими Крутами, адже тут група студентів-семінаристів зі зброєю в руках захищала рідну землю від наступу професійної фашистської армії. Але не однією цією битвою прославився маленький Хуст. Хустський замок протягом століть захищав закарпатські землі від тиску Трансільванії і не був захоплений в жодній битві. Але його спіткала жахлива біда, – блискавка потрапила у порохову вежу і замок був знищений назавжди, а його величні подвиги стерлися в порох.

Буйволина ферма

Це господарство за увесь час свого існування розрослось з 3 буйволів до 20 голів худоби. Для цього фермер створив усі необхідні умови, буйволи, хоч тварини і невибагливі, але полюбляють простір, тому територія фермерства чимала. Тут буйволів тримають для молока, до речі, річний надій від однієї буйволиці становить близько 2000 літрів. З нього роблять домашній сир, кефір та масло, – усе це ви також маєте змогу спробувати, не покидаючи буйволиної ферми. Та й буйволи – не єдині мешканці господарства, поряд з ними живуть косулі, качки, павичі та африканський страус, тому засумувати тут не прийдеться, тварини звикли до людей та з легкістю дають себе погодувати та погладити.

Дегустація різних сортів сиру з виномсир

Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Оленяча фермаоленяча ферма

Тут, в центрі Закарпаття, неподалік кордону з Угорщиною та Румунією, розташувалась найбільша в Україні ферма плямистих оленів. Такого скупчення рогатих важко зустріти десь інде – їх тут понад 300 голів. Привезли їх сюди ще за радянських часів у фармацевтичних цілях, – їхні роги використовуються у багатьох ліках. Також, у вас буде змога не лише покормити цих оленів «Бембі», а й погладити. Для гостей випускають оленів, які сильно полюбляють людську ласку.

Село Іза іза

Село Іза, яке розташовано біля Хуста, було засноване у 14 столітті. Відоме воно тим, що Іза вважається столицею лозоплетіння Закарпаття. Більшість сімей займається цим промислом. Їх вироби славляться за межами України. А на полях ви майже не побачите овочів, адже всі висаджують лозу – вербові чагарники. Її збирають з листопада по березень, очищають, висушують та зварюють, а потім, власне, плетуть вироби. Цей промисел став традиційним ще з 19 століття, а місцеві жителі сумлінно бережуть та передають далі свої традиції.

Купання в термальному басейні

Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Теgkі води ” розташувався на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, який простягається через частину території таких європейських країн як Франція, Італія, Іспанія, Сербія, Хорватія, Австрія, Швейцарія та Балканський півострів. В Україні цей шлейф охоплює більшу частину Закарпатської області, а саме Виноградівський і Берегівський райони.

Відгуки по туру

4.5 based on 2 відгука
4 з 5
27.08.2018

Дуже цікавий тур, який підходить для всіх поколінь. Діти наші, до речі, покаталися на буйволах. Фотографій, звісно, море. Тур рекомендую, але дітки можуть змучитися від дороги.

5 з 5
06.09.2018

Було дуже класно, залишилося багато класних спогадів і фотографій !

Залиште свій відгук

Оцінка

хуст
буйволина ферма
буйволина ферма
страусина ферма
буйволина ферма
Хуст
іза