Бажаєте отримати райську насолоду для шлунку та тіла? Тоді, цей тур “Термальне Закарпаття” саме для Вас! В цій подорожі Ви і поплаваєте досхочу, і скуштуєте смачну закарпатську кухню, а також відвідаєте древні міста та фортеці.

Програма Туру

untitled-1Під час туру «Термальне Закарпаття» Ви скупаєтесь у термальних басейнах Берегівщини, які відомі не лише в Україні та за її межами, карпатських чанах з мінеральною водою, слава яких розлетілась по всій імперії Габсбургів ще у далекому XVII столітті. Ви також відвідаєте стародавні  міста Ужгород, Мукачево, Берегово і скуштуєте традиційну закарпатську та угорську кухні, які не залишать Вас байдужими.

 

В ціну туру входить:
–          Проїзд комфортабельним автобусом
–          Проживання в сучасному хостелі
–          Екскурсійний супровід протягом всіх двох днів
–          Страхування на час подорожі
–          Купання в термальному басейні
–          Купання в чанах у Лумшорах
–          Харчування та дегустації

–          Вхід до:

  • Ужгородського замку
  • Замку “Паланок”
  • Невицького замку

Тривалість

Збір учасників та початок туру відбудеться  о 08:30 у м. Ужгород. Тривалість туру – 2 дні та 1 ніч. Закінчення туру приблизно о 20:30 на залізничному вокзалі Мукачева.

 

1

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 08:30 – збір учасників туру та виїзд з Ужгорода.

Ужгород

Його ще називають «легенями України» та являється одним із її найстаріших міст.  Найзахідніше місто нашої держави порадує Вас старими вуличками та домами, представленими архітектурою різних епох та легендами, які передаються з покоління в покоління на протязі віків. Cимбіоз різних народів Центральної Європи зробив Ужгород унікальним культурним центром України.

Невицький замок

Кам’яним ровесником деяких закарпатських страв є найвища твердиня Закарпаття – Невицький замок. Оглянемо його фортифікаційні інженерні родзинки та сам об’єкт, який у своєму виді зберігся без змін з 1644 року.

Лумшори

Такого ви ніде не знайдете! Курорт започаткований ще в 1600 році на основі  сірководневої води. Сьогодні ви зможете прийняти лікувальну процедуру унікальним способом,- варінням у великому чанні, місткістю 2000 літрів. (Хто веде неслухняний спосіб життя, зможе побачити, що на нього чекає в пеклі 🙂 ). Завдяки такій процедурі Ви очистите шкіру, загартуєте організм та наситите його мінералами. І все це на лоні гірської природи чистих Карпат!

2

ДЕНЬ ДРУГИЙ

 09:30 – Сніданок та виїзд з готелю

Мукачево

Не перше, але й не друге місто Закарпаття. Мукачево є одним з найстаріших міст області разом із Ужгородом, а замок «Паланок» вважається одним із найкрасивіших в Україні, а може і не тільки… Місто, про яке писали Кирило та Мефодій, посли Петра І, відомий угорський поет та революціонер Шандор Петефі та інші.  Мукачево – це місто, де народився Святослав Вакарчук та де своє літо в дитинстві проводив Володимир Висоцький. Мукачево Вас неодмінно зачарує в себе.

 Берегово. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей розмовляють переважно не зрозумілими для нас українською, російською чи англійською мовами, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – літня резиденція угорського  та трансільванського короля Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини 1600 м. та лікують від 86 хвороб, аналоги яким є лише в Новій Зеландії. А на завершення нашого першого дня – унікальна дегустація угорської кухні.

Термальний басейн «Жайворонок»

Купання у новому оздоровчому комплексі “Жайворонок”. Берегівщина вже здавна славиться цілющими геотермальними водами. Аналогів даній воді можна знайти лише у деяких куточках нашої планети.

Посадка на поїзд в м. Мукачево

Бажаємо вам  щасливої дороги та закарбування приємних вражень.

Відгуки по туру

5 based on 3 відгука
5 з 5
28.10.2016

Вино було добре і чани дуже сильно сподобались

28.10.2016

Раді, що Вам сподобалось. Приїзжайте ще 🙂

5 з 5
09.11.2016

Сочетания горячей целебной воды в чане и тут же в холодный ручей, просто супер!

5 з 5
06.09.2018

Класні термальні води ,багато разів вже була в Берегові !і поверталась звідти лише з гарним настроєм і наповнена сил 👍🏻

Залиште свій відгук

Оцінка

термальне
Мукачево
Берегово
термальні басейни
Берегово