Термальні басейни Косино, найбільше угорськомовне місто України та дегустація вина у середньовічних підвалах. Відчуйте аристократичний шарм австро-угорського Берегова на нашій екскурсії містом. Опісля, Ви скупаєтесь у термальних басейнах Косино, аналогів яким є лише у декільком куточках світу. Ми впевнені, що Косино закарбує багато приємних спогадів у вашій пам’яті. А під кінець дня  Вас очікує дегустація марочних вин у середньовічних підвалах, які колись давно копали полонені турецькі солдати. Чи не ідеальне завершення тижня?

Ужгород

 Тривалість туру

Тривалість туру – 1 день. Початок екскурсії та час відбуття з Ужгороду – щонеділі о 09:00 та з Мукачева – о 09:45. Приблизне завершення туру – 19:30

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всієї поїздки

Відвідування історичного центру Берегова

 Додатково оплачується:

  • Харчування під час туру
  • Купання в термальному басейні “Косино”
  • Відвідування Середнянських винних підвалів
  • Дегустація вин

Берегово 

Лампертхаза (Берегово) – місто етнічних угорців. Мабуть, ніде більше в Україні так не відчуєте себе в Угорщині як в Берегові: більшість перехожих – угорці, назви кафешок – угорські, вулиці дублюються угорською і в більшості носять назву угорських діячів, архітектура – австро-угорська, манера спілкування – угорська, взагалі – на кожному кроці цим невеличким містечком будете відчувати угорську культуру. Це справжній угорський куточок на території України!

Під час екскурсії по Берегсазу побачите столітню симетрію Колишнього комітатського суду, один із самих старих готичних будівель на території України (11-12 ст.), пам’ятник угорському королю Іштвану Святому, ще одну столітню симетрію – будинки близнюки та, звичайно, легендарне у будь-які епохи свого існування історичне казино-ресторан «Золота Пава», та його супутника – Горбатий Міст.

Ще одним дуже цікавим об’єктом є резиденція трансільванського князя Габора Бетлена з винними підвалами на місці середньовічного домініканського монастиря, тому, це своєрідний гібрид замку та палацу. А відчуття, що ви дійсно знаходитесь в старій Європі, добре підкреслить будівля готелю «Левовий двір».

Косино

косиноОздоровчо-рекреаційний комплекс “Термальні води “Косино” розташувався на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, який простягається через частину території таких європейських країн як Франція, Італія, Іспанія, Сербія, Хорватія, Австрія, Швейцарія та Балканський півострів. В Україні цей шлейф охоплює більшу частину Закарпатської області, а саме Виноградівський і Берегівський райони.

Знаходячись поблизу угорського кордону, село Косино зазнало значного впливу. У Вас виникне відчуття немов Ви знаходитесь закордоном десь на європейському курорті і все це можливо без візи та закордонного паспорту. На території комплексу для Ваших послуг діє 7 басейнів, 2 ванни Кнайпа, 7 різних саун, мотузковий парк і це ще не весь перелік.

Середнянські підвали

винні підвалиПісля розпаду ордену тамплієрів, вся Середнянська домінія переходить до одного з найбагатших  угорських родів Добо. Найвідомішими з їхньої сім’ї стали брати Ференц та Іштван. До речі, Іштван був воєводою Трансільванії та став національним героєм Угорщини після очолювання захисту замку Егер від нападу Османської імперії у 1552 році. В цій битві Іштван Добо з 1935 солдатами відбивав фортецю від 120 тисяч турків і переміг у цьому нечесному бою. Як подарунок за надзвичайну хоробрість, угорський король віддав Іштвану декілька тисяч полонених турків, які і видовбували підвали у Середньому. Спочатку підвали служили як підземний прихисток від ворожих нападів і з часом почали використовуватися для зберігання вина. Їх протяжність 4,5 км.

Дегустація вина

виноВино – Лікарський слабоалкогольний напій, який при “переборі” може мати токсичний ефект. Тому, рекомендуємо оптимальні дози: чоловікам біля 200 мл, жінкам – 150 мл на день СПРАВЖНЬОГО, ЯКІСНОГО ВИНА. Де ще найнадійніше можна купити справжнє якісне вино, як не з рук самого винороба чи офіційного виробника? Саме таке, а також етикет його споживання та “місток” між виноробом з діда-прадіда та вами отримаєте під час винних дегустацій. Винна продукція Закарпаття колись складала єдине ціле відомого в Угорщині, а згодом і Австро-Угорщині Токайського винного регіону. Токайські вина, частиною яких являються і закарпатські, – одні з найкращих в центральній Європі. Споживайте якісний продукт і будьте Здорові! І пам’ятайте прислів’я: шукайте у вині здоров’я, а не відраду.

Відгуки по туру

5 based on 1 відгук
5 з 5
06.09.2018

Справді дуже чудові басейни!

Залиште свій відгук

Оцінка

косино
вино
підвали Середнє
термальні води косино
Берегово
Берегово