тур в Словаччину

Окунутися в Словацьке море – Земплінську Шираву, відчути дух Середньовіччя у Спішському Граді, прогулятися по вузеньким вуличках маленької Левочі та великого Кошіце із багатою історією, відчути первозданний «Словацький Рай», опуститись до найбільшої льодяної печери Європи та, звісно, скуштувати Словаччину на смак! Це все Ви зможете на цьому турі «Унікальна Словаччина». тур в Словаччину

Ужгород

 Тривалість туру

Тривалість туру – 2 дні та 1 ніч. Тур починається та закінчується у місті Ужгород. Приблизне прибуття до Ужгороду о 21:00.

Отже, на Вас чекають:  тур в Словаччину

 • Відвідування найбільшої водойми Словаччини – Ширави
 • Відвідування середньовічного замку Спішський град (ЮНЕСКО)
 • Екскурсія та прогулянка по старовинному місту Левоча  (ЮНЕСКО)
 • Найбільший у світі дерев’яний алтарь  (ЮНЕСКО)
 • Відвідання найбільшої у Європі льодяної печери  (ЮНЕСКО)
 • Вражаючі краєвиди, які відкриються на Високі Татри
 • Прогулянка по каньону у Словацькому раї
 • Куштування словацьких страв

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом

Проживання (1 ніч)

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всіх двох днів

Відвідування Ширави

Відвідування Левочі та Кошіце

Відвідування старовинних храмів

 Додатково оплачується:

 • Квитки на поїзд до та з Ужгорода
 • Словацький Рай – 1,5 євро
 • Льодяна печера – 8 євро
 • Спішський град – 8 євро
 • Харчування – приблизно 5-10 євро за обід
туры в словакию кошице
тур по словакии спишский град

1

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

  09:00 – збір учасників туру на вокзалі м. Ужгород

Земплінська Ширава

У північній частині Східнословацької Низовини відбивається, ніби дзеркало, горизонт Зємплінської Ширави, так званого Східнословацького моря. У зв’язку зі сприятливими кліматичними умовами влітку вона інтенсивно використовується в цілях відпочинку.Земплінська Ширава

Її побудували в 60-их роках 20-го століття під час великої польової депресії. У минулому цю область позначали дуже точно “подвігорлатскі болота”. Глибина сховища в середньому не дуже велика – лише 3,5 м, причому його довжина змінюється в залежності від рівня води між 22 і 35 км.

Східна частина Земплінської Ширави (приблизно одна п’ята її протяжності) є охоронюваним орнітологічним заповідником. Тут живе майже сто видів водоплавних птахів, деякі з яких відносяться до рідкісних і знаходяться під загрозою зникнення.

Спішський град

Спішський град спішський замокСловацька фортеця Спішський Град виглядає саме так, як має виглядати фортеця: мальовничо, готично, романтично, ностальгічно. Масивні вежі, високі мури, мощені бруком дороги. Для повноти вражень бракує хіба вдягнених в обладунки лицарів.

Замкова гора від давніх давен приваблювала своєю неприступністю. На двісті метрів здіймається вона над навколишньою рівниною — немов натяк на близькі скелі сивих Татр. Укріплення на цьому місці були майже безперервно упродовж двох тисяч років!

У 1993 році Спішський Град внесли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Левоча

Опісля замку ви прогуляєтесь по старовинних мощених вуличках, які неодмінно закохають вас у себе. Левоча по праву вважається одним з найкрасивіших міст Словаччини, з добре збереженим історичним центром міста, внесеним до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

ЛевочаВеличезною цінністю володіє церква св. Якуба на центральній площі і насамперед її інтер’єр, який є унікальним музеєм середньовічного сакрального мистецтва. Готчний дерев’яний головний вівтар висотою 18,6 м – найвищий подібний вівтар у світі. Він був зроблений з липи в 1507-1517 роках в майстерні майстра Павла з Левочі. Автопортрет майстер Павло нібито відтворив в одній з дванадцяти фігур апостолів у чудовій композиції Таємної вечері в вівтарній прибудові.

Над містом височить Маріанська гора (781 м). Щорічно на початку липня Левоча стає місцем найбільшої в Словаччині зустрічі паломників. Десятки тисяч віруючих довгими натовпами піднімаються на гору, щоб спільно подякувати Діві Марії під час богослужіння в неоготичній церкві. У 1470 році початкова паломницька каплиця була перероблена в меншу готичну церкву. В інтер’єр нового храму поставили прекрасну скульптуру Діви Марії, яка до сих пір є центральним символом Маріанського паломництва в Левочу.

З 2009 року місто Левоча занесене до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

2

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Словацький Рай

словацький райСловацький Рай – це дуже гарне i унікальне своїм ландшафтом місце. Маршрути у каньйонах крізь які тече вода і водоспади справді вражають, і не потребують особливих фізичних зусиль і спорядження. Хіба що високі черевики, бо в деяких місцях потрібно перейти по неглибокому струмку.

Цей національний парк представляє для туристів надзвичайно привабливий ландшафт карстових полонин і тіснин, які туристи долають по сходах під шумливими водоспадами і по поверхневим карстових утворень. Тут знаходиться майже 200 печер і прірв.

Крижана печера

Добшинська печера є найбільшою крижаною печерою Європи. Довжина «Льодової дири» (так її часто називають) складає 1 232 м, а глибина – 112 м. Місцями товщина льоду тут сягає 25 метрів.

льодяна печераУ 1870-ому році її знайшов гірський інженер Руффіні, а за 12 років вона вже була відкритою для туристів. Колись тут організовували літнє катання на ковзанах, а у Великому залі навіть проводили концерт в честь Карла Людовика Габсбургського.

Тим, хто збираються відвідати цю природну пам’ятку, варто брати з собою теплі речі – навіть влітку температура всередині ледь сягає 3 градусів тепла. До речі, вік печери оцінюється приблизно в 250 000 років.

Завдяки своїй унікальності печера занесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кошіце

Друге за величиною місто Словаччини Кошице – не тільки центр східної Словаччини, а й осередок району Східних Карпат, що з’єднує специфіку багатьох народів і культур. У нього довга і багата подіями історія і дуже динамічна сучасність. Кошіце Кошице тур в СловаччинуПротягом століть він був найважливішим центром всього регіону, природним центром торгівлі, ремесел, культури і освіти.

За Кошицький пам’ятниками не треба далеко ходити, тому що майже всі вони зосереджені в історичному центрі міста, який є областю найбільшого міського резервату пам’ятників в Словаччині. Його центральний елемент – веретеноподібна Головна площа, яка по праву вважається однією з найкрасивіших в Словаччині. Це виключно жвава пішохідна зона, оточена безліччю чудових історичних будівель. Домінантою міста і площі є готичний Собор св. Ельжбети, найбільша церква Словаччини, а також найсхідніший собором західного типу в Європі.

Повернення до Ужгороду

Бажаємо вам  щасливої дороги та закарбування приємних вражень.

Ужгород

Відгуки по туру

Про цей тур ще ніхто не відгукнувся

Залиште свій відгук

Оцінка

тур в Словаччину
туры в словакию кошице
льодяна печера туры в словакию
словацький рай словацкий рай отдых в словакии
тур по словакии спишский град
туры в словакию отдых в словакии Ширава