Екскурсія з Ужгороду на Синевир

Пропонуємо Вам відірватися від міст та завітати до мальовничої Верховини. Помилуйтеся  краєвидами дивовижних Карпат та закохайтеся в їх природу на мальовничому озері Синевир, а також пізнайте краще життя горян в унікальному селі Колочава. екскурсія з Ужгороду

Отже, на Вас чекають:

  • Вражаючі краєвиди, які відкриються з Карпатських перевалів
  • Прогулянка по найбільшому гірському озері України – Синевир
  • Гостювання у бурих ведмедів
  • Старовинна дерев’яна церква, побудована без жодного цвяху та збережена до наших днів
  • “Уроки” у чеській та радянських школах
Ужгород

 Тривалість туру

Тривалість туру – 1 день. Виїзд відбувається з Ужгорода, зустріч на площі Корятовича в 08:00 та з Мукачева о 08:45. Повернення в Ужгород приблизно о 21:30.

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельний автобусом

Екскурсійний супровід протягом всієї поїздки

Страхування на час подорожі

 Додатково оплачується:

Харчування під час туру

Вхідні квитки:

  • озеро Синевир: дорослі – 21 грн; школярі та студенти – 7 грн.
  • РЦ бурих ведмедів: дорослі – 21 грн; школярі та студенти – 7 грн.
  • Древня дерев’яна церква – 10 грн.
  • Музей “Школа” – дорослі – 10 грн; діти – 5 грн.

 08:00 – збір учасників туру і виїзд з Ужгорода

Озеро Синєвир

Одні враження бачити та прогулятися Карпатами влітку, зовсім інші краски та емоції осінню. В час, коли озерна гладь покривається сизою димкою, яку з усіх сторін тіснять столітні мовчазні ялиці та поодинокий, уже голий бук. А над тим усім  білими ломтями нависають вершини найдрімучішої частини Українських Карпат – Горганів. Запасайтеся доброю фотокамерою та гайда за унікальним світлинами!

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

В Україні кількість бурих ведмедів становить приблизно 300 особин, з яких деякі утримуються в неволі. На жаль, багато з них утримуються в жахливих умовах з порушеннями природоохоронного законодавства. Так, було вирішено побудувати реабілітаційний центр для косолапих тварин, де вони могли б жити після довгого перебування в неволі. Це місце було обране недарма, адже Національний природний парк «Синевир» відповідає кліматичним та ландшафтним умовам життя ведмедів.

На території 12 га лісу проживає наразі 22 ведмедя, з яких декілька ще проходять адаптацію, – майже всі ведмеді не бачили раніше «побратимів». Тут ви дізнаєтесь про життя цих милих тварин, зможете з ними сфотографуватись (звісно, через огорожу) та почути історії кожного з них, багато з яких сумні. Але тут ведмеді знайшли свій другий дім.

Стара школа

Єдиний музейним комплекс, який складається з двох старих шкіл-музеїв: чеської та радянської. Унікальний музейний комплекс дає можливість відвідувачам зануритися в епоху тих часів та побачити як виглядали закарпатські школи у міжвоєенний та післявоєнний періоди.

Церква Святого Духа

Зроблена без єдиного цвяха у бароковому стилі, церква донині заставляє мліти від захоплення не одного прохожого туриста. Двозрубна тридільна церква струнка і досконала в пропорціях. Головні об’єми дивовижно збалансовані по горизонталі й вертикалі. Висока вежа над бабинцем завершена чудовим бароковим ансамблем з гранчастої бані з дашком, ліхтаря та кулястої главки над ним.

Повернення в Ужгород (приблизно о 21:30)

Відгуки по туру

5 based on 2 відгука
5 з 5
28.01.2018

Хочу, во первых, поблагодарить нашего гида Эрнеста за замечательную, познавательную, а самое главное, – веселую экскурсию. И при этом всем, вдоль всего пути нас сопровождали такие красивые пейзажи. Очень рекомендую этот тур всем, главное, удачно попасть на золотую осень!

29.01.2018

Спасибо, Алина, за Ваш отзыв! Мы обязательно передадим вашу благодарность гиду Эрнесту. Хорошего Вам возвращения в Житомир!

5 з 5
06.09.2018

Неймовірна краса !!!,озеро Синевір дуже класне !загалом чудова природа ,чисте повітря ,я дуже задоволена від побаченого ❤️

Залиште свій відгук

Оцінка

Синевир
Ужгород
Закарпаття