Ця подорож ідеально підійде для людей, які хочуть відвідати та спробувати на смак головні “родзинки” Закарпаття за вихідні. Гори та міста, замки та ведмеді, закарпатська кухня та термальні води, “морське око”, а також напевно “найкрутіше” село України та багато цікавого.

 Тривалість туру (13-14 жовтня)

Ваш тур буде тривати з 13 по 14 жовтня, тобто 2 дні та 1 ніч. Радимо учасникам приїхати на вокзал Ужгорода до 8-ї години, або на вокзал Мукачева до 9-ї години. Можливий також варіант приїзду в Ужгород на 1 день раніше (12 жовтня). В цьому випадку ми організуємо по бажанню гостей вечірню екскурсію по Ужгороду. Врахуйте також, що ціна туру підніметься на 300 грн. через додаткову ніч в готелі.

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом

Проживання

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всіх двох днів

 Додатково оплачується:

-Термальний басейн в Косино (мінімальний пакет 3 години): дорослі – 300 грн., пенсіонери (від 60 років) – 150 грн., інваліди I групи – 150 грн., діти ростом до 1,5 м – безкоштовно, учасники АТО – безкоштовно, оренда шафи для одягу та цінних речей – 30 грн.

 відвідування:

  • замку Паланок: дорослі – 20 грн., діти до 14 років – 10 грн., студенти – 15 грн.)
  • національного заповідника “Синевир”: дорослі – 15 грн., діти – 3 грн
  • музеїв Колочави – 25 грн
  • РЦ бурих ведмедів: дорослі – 9 грн., діти та студенти – 3 грн.

  Харчування та дегустації:

  • дегустація вина
1

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 08:30 – збір учасників туру та виїзд з Ужгорода.

Мукачево

Перші історичні спогади про це місто відносяться до ІХ століття, коли угорські племена переходили Карпати, що дає право його вважати одним з найстаріших міст України. Окрім своєї історії, Мукачево славиться і старими мощеними вуличками, і міською ратушою, і величним замком. Саме навколо замку “Паланок” вирує найбільша кількість історій та міфів про це древнє місто, адже протягом тисячоліть замок відігравав важливу роль оборони прикордонних територій багатьох імперій та королівств.

Косино

Це угорсько-мовне село стале відомим на всю країну завдяки своїм унікальним цілющим термальним водам та сучасному курорту.   Знаходячись поблизу угорського кордону, воно зазнало значного впливу. У Вас виникне відчуття немов Ви знаходитесь закордоном десь на європейському курорті і все це можливо без візи та закордонного паспорту. На території комплексу для Ваших послуг діє 7 басейнів, 2 ванни Кнайпа, 7 різних саун, мотузковий парк і це ще не весь перелік.

Берегово (дегустація вина)

Дегустація домашнього закарпатського вина проходитиме у старому винному підвалі у Берегово,
вік якого понад 300 років. Завдяки ентузіастам відродження берегівського виноробства Олегу і
Тетяні Гаврильченко, підвал знову використовується за призначенням. За легендою, висічений в товщі скелі вручну полоненими турками. Відновлений підвал – один з небагатьох збережених в Берегово з XVII в. За традиційними технологіями тут виробляють марочні вина з місцевих сортів винограду Берегівського виноградного краю: Мюллер-Тургау, Зенго, Лімбергер, Цвейгельт, Мускат Оттонель, Кюве та ін. В програму відвідування підвалів входить ознайомлення з технологією виробництва та дегустація берегівських вин.

2

ДЕНЬ ДРУГИЙ

 09:00 – сніданок, виселення з готелю та виїзд з Ужгорода

Дорога до озера Синевир – через 2 живописні перевали та 3 гірські долини – ваш новий, осінній погляд на гірське Закарпаття. Подих зими на полонинах та застигаючі сліди літа в долинах, така жива та пастельна картина супроводить вас до найбільшого гірського озера в Україні


Синевир

Одні враження бачити та прогулятися Карпатами влітку, зовсім інші кольори та емоції осінню. В час, коли озерна гладь покривається сизою думкою, яку з усіх сторін тіснять столітні мовчазні ялиці та поодинокий уже голий бук. А над тим усім  білими ломтями нависають вершини найдрімучішої частини Українських Карпат – Горганів. Запасайтеся доброю фотокамерою та гайда за унікальним світлинами!


РЦ бурих ведмедів

Зайдіть у гості до господаря Карпат, якого можна побачити за 1 метр в майже природньому для нього середовищі.

Обід в ресторані “Гуцулочка”

Тут Ви можете замовити як традиційну закарпатську кухню, так і авторські страви господарки-гуцулочки.

Колочава

Де найкраще, майже без  слідів модернізму, можна відчути минуле Закарпаття? Звичайно в самому гірському центрі Закарпаття, де гори зліва, гори справа – вас вітає Колочава! В Селі Музеїв, як його ще називають, ви побачите реальні закарпатські будинки реальних людей 19-поч 20 століття, будете мати змогу почитати на церковно-слов’янській мові, сядете за парту школи 19 століття. В кого ностальгія за СРСР – можна відвідати радянську школу. Можна побачити як виглядала школа в Закарпатті в часи Чехословаччини. Ми відвідаємо і частину оборонної лінії Арпада часів ІІ світової війни, яка пролягала в тому ж таки селі.


Посадка на поїзд в смт. Воловець

Бажаємо вам  щасливої дороги та закарбування приємних вражень!

Щасливої дороги!

Відгуки по туру

Про цей тур ще ніхто не відгукнувся

Залиште свій відгук

Оцінка

Берегово
Берегово
Мукачево