Протягом всієї поїздки ви будете бачити красу Карпат! Окрім цього, ви також поринете у побут гуцульського життя, побачите екзотичних для України буйволів та плямистих оленів, але таких звичних для закарпатців. І, звісно, підготуйте камеру для морського ока Карпат – озера Синевир.

 Тривалість туру

Тривалість туру – 3 дні та 2 ночі. Тур починається у п’ятницю. Рекомендуємо прибути до залізничного вокзалу Воловець до 09 години. Також приблизний час виїзду з  Мукачева після 19:00.

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!!!

В ціну туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом

Проживання в готелі

Страхування на час подорожі

Екскурсійний супровід протягом всіх трьох днів

Екскурсовод по «Старому селу» у Колочаві

Відвідування:

 • м. Хуст
 • м. Берегова
 • с. Іза, центр лозоплетіння
 • НПП «Синевир»
 • Водоспад Шипіт
 • Підйом на фунікулері
 • РЦ бурих ведмедів
 • Музей “Старе село”
 • Музей «Школа»
 • музей «Свято- Духівська дерев’яна церква»
 • дегустація сирів
 • оленяча ферма
 • купання в термальних басейнах

 Додатково оплачується:

 • Квитки на поїзд
 • Харчування під час туру

1

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

 09:00 – збір учасників туру біля вокзалу Воловця

Водоспад Шипіт

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Гимба
З вершини цієї гори на вас чекає мальовнича панорама одного з найкрасивіших хребтів Карпат та найбільшої полонини України – Боржава. Також тут ви зможете відвідати унікальну чайовню на горі та скуштувати справжні карпатські чаї.

Озеро Синєвир

Одні враження бачити та прогулятися Карпатами влітку, зовсім інші краски та емоції осінню. В час, коли озерна гладь покривається сизою димкою, яку з усіх сторін тіснять столітні мовчазні ялиці та поодинокий, уже голий бук. А над тим усім  білими ломтями нависають вершини найдрімучішої частини Українських Карпат – Горганів. Запасайтеся доброю фотокамерою та гайда за унікальним світлинами!

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

В Україні кількість бурих ведмедів становить приблизно 300 особин, з яких деякі утримуються в неволі. На жаль, багато з них утримуються в жахливих умовах з порушеннями природоохоронного законодавства. Так, було вирішено побудувати реабілітаційний центр для косолапих тварин, де вони могли б жити після довгого перебування в неволі. Це місце було обране недарма, адже Національний природний парк «Синевир» відповідає кліматичним та ландшафтним умовам життя ведмедів.

На території 12 га лісу проживає наразі 22 ведмедя, з яких декілька ще проходять адаптацію, – майже всі ведмеді не бачили раніше «побратимів». Тут ви дізнаєтесь про життя цих милих тварин, зможете з ними сфотографуватись (звісно, через огорожу) та почути історії кожного з них, багато з яких сумні. Але тут ведмеді знайшли свій другий дім.

2

ДЕНЬ ДРУГИЙ

 09:00 – виїзд з готелю

Колочава

«Колочава – село файне, у туристів – популярне» – такий слоган у цього села і це дійсно правда. Колочава є унікальним селом для України, оскільки тут налічується 10 музеїв, 20 пам’ятників та ще багато різноманітних атракцій.

Найбільшим музеєм Колочави є скансен «Старе село», який є першим та найбільшим на Закарпатті сільським музеєм архітектури та побуту. Тут відтворено давнє верховинське село, експонатам якого до 300 років. Ви ознайомитесь із історією місцевих жителів, як вони жили та чим займались в часи, коли не було ще Інтернету. Ви також дізнаєтесь за життя села при різних правліннях (за австрійців, угорців, чехів та советів).

Стара школа

Єдиний музейним комплекс, який складається з двох старих шкіл-музеїв: чеської та радянської. Унікальний музейний комплекс дає можливість відвідувачам зануритися в епоху тих часів та побачити як виглядали закарпатські школи у міжвоєенний та післявоєнний періоди.

Церква Святого Духа

Зроблена без єдиного цвяха, у бароковому стилі церква донині заставляє мліти від захоплення не одного прохожого туриста. Двозрубна тридільна церква струнка і досконала в пропорціях. Головні об’єми дивовижно збалансовані по горизонталі й вертикалі. Висока вежа над бабинцем завершена чудовим бароковим ансамблем з гранчастої бані з дашком, ліхтаря та кулястої главки над ним.

Нижнє Селище (дегустація різних сортів сиру)

Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

3

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

 09:00 – виїзд з готелю

Оленяча ферма

Тут, в центрі Закарпаття, неподалік кордону з Угорщиною та Румунією, розташувалась найбільша в Україні ферма плямистих оленів. Такого скупчення рогатих важко зустріти десь інде – їх тут понад 300 голів. Привезли їх сюди ще за радянських часів у фармацевтичних цілях, – їхні роги використовуються у багатьох ліках. Також, у вас буде змога не лише покормити цих оленів «Бембі», а й погладити. Для гостей випускають оленів, які сильно полюбляють людську ласку.

Іза

Село Іза, яке розташовано біля Хуста, було засноване у 14 столітті. Відоме воно тим, що Іза вважається столицею лозоплетіння Закарпаття. Більшість сімей займається цим промислом. Їх вироби славляться за межами України. А на полях ви майже не побачите овочів, адже всі висаджують лозу – вербові чагарники. Її збирають з листопада по березень, очищають, висушують та зварюють, а потім, власне, плетуть вироби. Цей промисел став традиційним ще з 19 століття, а місцеві жителі сумлінно бережуть та передають далі свої традиції.

Хуст

Це невеличке місто свого часу було столицею України! А точніше у 1939 році. Правда, йому не судилось довго носити цей статус, так-як угорські та німецькі війська захопили його через 3 дні після проголошення незалежності Карпатської України. Тут ми відвідаємо будинок колишнього парламенту, побачимо руїни Хустського замку, якого не могли завоювати загарбники, але який іронією долі був зруйнований блискавкою при попаданні у порохову вежу. До речі, вік цього містечка поступово наближається до відмітки 1000 років, – місто було засноване у 1090 р. Ще ми відвідаємо чехословацький квартал Мала Прага та найдавніших храм, який зберігся з 13 століття.

Берегово

Лампертхаза (Берегово) – місто етнічних угорців. Мабуть, ніде більше в Україні так не відчуєте себе в Угорщині як в Берегові: більшість перехожих – угорці, назви кафешок – угорські, вулиці дублюються угорською і в більшості носять назву угорських діячів, архітектура – австро-угорська, манера спілкування – угорська, взагалі – на кожному кроці цим невеличким містечком будете відчувати угорську культуру. Це справжній угорський куточок на території України!

Купання у термальних басейнах

Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, тут Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.

Посадка на поїзд в м. Мукачево

Бажаємо вам  щасливої дороги та закарбування приємних вражень.

Відгуки по туру

5 based on 2 відгука
5 з 5
09.01.2018

Чудовий тур, який надав море позитивних емоцій та насолоди. Закарпатська природа точно нікого не залишить байдужим, а чудова організація від компаніі “Унікальні подорожі” перевершила всі очікування!!!

29.01.2018

Пане Василю, ми раді, що вам все сподобалось. З нетерпінням будемо чекати на Вашу сім’ю знову у нас на Закарпатті!

5 з 5
06.09.2018

Було чудово !!дуже гарний тур !!

Залиште свій відгук

Оцінка

закарпаття
сир
Хуст
іза
оленяча ферма