Дорога до Закарпаття

Закарпаття має всі види транспортного сполучення, окрім водного, майже з усіма регіонами України та з державами-сусідами (Угорщина, Словаччина, Румунія та Польща). В Закарпатті наявні аеропорт, безліч автобусних та залізничних вокзалів, чимало пунктів перетину кордону для автомобільного транспорту, з велосипедами та пішки. Через область пролягає траса міжнародного значення Київ-Чоп, яка є частиною дороги Ліссабон-Київ.

Літаком

Найближчими аеропортами до Закарпаття являються Кошіце, Дебрецен та Львів. Також слід звернути увагу на аеропорти столиць (Київ, Будапешт та Братислава), оскільки вони пропонують набагато ширший перелік авіарейсів зі всього світу. З цих міст можна доїхати до Закарпаття автобусом, потягом, чи автомобілем. Авіарейси з любої точки світу Ви зможете знайти за наступним посиланням https://www.skyscanner.com.ua/

Потягом

Із Закарпаттям існує залізничне сполучення із більшістю обласних центрів України, а також із Будапештом та Братиславою. Детальніше про ціну, бронювання залізничних квитків та розклад розклад руху поїздів на станціях УжгородМукачево та Воловець Ви зможете отримати за вставленими посиланнями (нажавши на назву бажаного пункту прибуття / відправлення), а також на сайті Укрзалізниці.

Автобусом

Закарпаття об’єднане з іншими дестинаціями також і розгалуженою мережею автобусних маршрутів як з різними регіонами країни, так й близьким зарубіжжям. Щодо детальної інформації, Ви зможете знайти свій автобус за посиланням:

http://bus.com.ua/ , а також

http://zakavto.com.ua/ 

На власному авто

До Закарпаття можна доїхати на автомобілі через Львівську та Івано-Франківську області, а також через Угорщину, Словаччину та Румунію.