Збір винограду

збір винограду
збір винограду

Завітавши до сонячного Закарпаття восени у вас є нагода познайомитись з культурою виноробства, яка має кількасотлітню історію. Унікальний мікроклімат, склад ґрунту, рельєф дозволяють тут вирощувати виноград найрізноманітніших сортів: Черсегі Фюзелеш, Каберне, Леанка, Делавар, Іршаї Олівер, Трамінер, – невеликий перелік з них. Виноград тут вирощують як на присадибних ділянках, так і на великих плантаціях, тому на Закарпатті чи не кожен господар ладен похизуватися щедрим врожаєм та пригостити вас вином власного виробництва. збір винограду

Домашнє вино ви зможете скуштувати на різноманітних фестах, ярмарках. Винороби дбають про те, аби саме їх напій прийшов вам до вподоби, тому ретельно працюють над всіма етапами його виготовлення. А секретів цього процесу тут вдосталь. Тож слід завітати на Закарпаття та привідкрити для себе завісу творення п’янкого нектару та дізнатись у чому ж його унікальність. До речі, тут ви можете побачити як в застарілий спосіб давлять виноград – ногами в дубових чанах. І самі маєте змогу взяти в цьому участь. Під звуки чардашу та співи такий процес стане для вас по особливому незабутнім.

Відвідавши великі виноробні комплекси, є можливість продегустувати зразки їх продукції, а також придбати ті, які прийшли вам до вподоби. Тому з порожніми руками звідси ніхто не йде. Зазвичай в таких комплексах ви можете познайомитись з повним циклом виробництва вина: від етапу вирощування винограду на плантаціях до витримки вина в бочках.

Збір винограду на Закарпатті – подія культова. Тому варто зробити його відвідини “must have” для всіх тих, хто бажає дізнатись про секрети творення сонячного напою та спробувати його на смак.

Про автора

client-photo-1
admin

Відгуки

Залишити відповідь